Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek a kapros juhtúróva...

Szerintetek a kapros juhtúróval töltött rántott gombához milyen leves illik?

Figyelt kérdés
tudom,hogy azért ennyire nem kell odafeigyelni erre,hogy most milyen leves de mégis egy ilyen minőségű ételhez valami hasonló minőségű/nehéz elkészíthetőségű levest szeretnék:) ja és desszertnek szerintetek jó a gundel palacsinta?
2016. dec. 29. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Francia hagymaleves, saját magad által sütött cipóban tálalva. A desszert okés.

De miért akarsz nehezen elkészíthető levest :D?

2016. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ünnepi pl a joghurtos narancsleves, tojáshab galuskákkal, kevés mandulapehellyel megszórva.
2016. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát a cipó kizárt pedig jól hangzik. hát igazából azért mert hát,mert ha a második nehezebb dolog akkor az első is legyen az meg a desszert is érted ez így illik vagy mi...
2016. dec. 29. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Pont nem jól gondolod szerintem nem kell minden ételnek nehéznek lennie. Az lényeg ,hogy a menü sorba passzoljon .

Én erdei gombakrémlevest készítenék grillezett gombával. Vagy hanem szeretnéd ,hogy az első fogás is gombás legyen akkor ami még finom lehet sült csirkeleves.

2016. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz és a rántott gombához jó a petrezyelymes krumpli? milyen salival?
2016. dec. 29. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Persze, jó hozzá a petrezselymes krumpli, de vajon készítsd el.

Saláta valami friss, üde vegyes saláta, olyan görög saláta típusú.

2016. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt sokkal finomabb az a gomba ha nem rántod ki, hanem sütőben sütöd. Másrészt gundel palacsinta egyáltalán nem illik hozzá, nehéz étel után nehéz desszert nem jó. Citromos pohárkrém, sajttorta, vaníliás krémes azelet hasonlók passzolnának inkább.

Köretnek jó a petrezselmyes krumpli vagy krumplipüré de salátát is mindenképp adnék mellé pl. Madárbegy vagy rukkolasaláta magvakkal, olívaolajos öntettel.

Levesnek pl. fehérboros burgonyakrémleves, hagymakrémleves, könnyű zöldségleves, gorgonzolás zellerkrémleves, spárgakrémlwvws

2016. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi először tárkonyos krumpli levest akartam dehát a második is krumli...marad a hagymaleves
2016. dec. 30. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!