Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit gondoltok a reggelimrol?

Mit gondoltok a reggelimrol?

Figyelt kérdés

[link]


Azon kivul, hogy egy picit megegett :D



2017. jan. 3. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem akarlak megbántani, biztos finom volt, de ilyen képeket mi értelme feltölteni a netre?

Úgy néz ki, mint amit most hánytam vissza, egyáltalán nem ízléses. Maga a fényképezés és a beállítás, a színek is pocsékok. Mi értelme, áruld már el?

2017. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom a kérdező, nem profi ételfotós. Az egy külön szakma...Teljesen normális átlagos fotót tett fel, ami nem gusztustalan ételt mutat.

Szerintem jól néz ki, csak nekem reggelire sok lenne, bár a mondás azt tartja, reggelizz, mint egy király, és a dietetikusok is rábólintanak a gazdagabb reggelire.

2017. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Valóban elég ízléstelen. Nem kell profi ételfotósnak lenni, de nem muszáj az ételt fényképezgetni se ha egyszer nem néz ki jól...


Az összetételét tekintve ok, bár kicsit nehéz. Az utolsó meg hülyeségeket ír, a dietetikusok pont hogy nem a bőséges vagy nehéz reggelit javasolják, hanem olyat ami kielégíti a tested tápanyagszükségletét. Dietetikai szempontból ez nem ideális reggeli mert túl zsíros és megfekszi a gyomrot. Az az ideális amiből megfelelő tápanyagokat nyersz de nem terheli le túlzottan az emésztőrendszered.


Aki pedig ezt gusztusosnak látja az nem akarom tudni kit eszik otthon...

2017. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen "mit" és nem "kit" elnézést az elírásért.
2017. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
semmi gond nincs vele. szerintem jól néz ki. én is szívesen megkóstolnám már az avokádót. milyen íze van? ):
2017. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jo a kep tenyleg nem a legjobb, de miert lenne zsiros? a tojasrantottaba eleg kb 1 evokanalnyi olaj, maximum az avokado zsiros de abban meg jo fele zsirok vannak
2017. jan. 3. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát én nem ismertem fel, hogy ez tojásrántotta :DDDDD

Az avokádót felismertem.

Meg a hagymát. Na nekem erről az a gondolatom támadt, hogy hányok, mivel utálom a hagymát és már a látványától is hányingerem lesz.

Egyébként a tojásrántottát szeretem. Az avokádó nem ízlik.

2017. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Szuperül néz ki, tetszik :) Hasonlóan szeretek enni én is.


Láttam már rossz képeket, gasztroblogokon vannak borzalmasak... Itt fény is van, az étel is helyes (nem éttermi tálalás, hanem normális)... Nincs vele gond.


Zsíros, persze, hisz az avokádó is az és a tojás is igencsak zsíros étel, nem a hozzáadott zsír miatt, benne is van sok. Ezzel nincs baj, az én nézőpontomból pedig maga a tökély. Nem mindenkinek egészséges cukrokat enni, reggel amúgyis gyenge az inzulinérzékenység.

2017. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

#5: Az avokádónak nincs sok íze, kicsit ilyen zöld íze van... Én nem tudom szeretni az ízetlensége miatt, de az állaga szuper, sok krém alapja és nagyon sokan odavannak érte. Érdemes kipróbálnod, azt hiszem. Érettet vegyél, aminek sötétbarna a héja, akkor vajpuha.


Kérdező, ebben nem tudom, mi égett meg, te még nem láttad az én ételeimet, főleg amíg gáztűzhelyünk volt... A tied szerintem tökéletes, szeretem a jól megsült dolgokat. Ez egyéni, lehet, hogy neked ez már picit túlzás. De a színe alapján még nem égett meg, nem keserű.

2017. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nagyon jól néz ki, szivesen megkóstolnám. Ez egy szuper reggeli!
2017. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!