Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fözzek holnap, ami húsment...

Mit fözzek holnap, ami húsmentes és nem paprikás krumpli meg fött tészta?

Figyelt kérdés

Semmi nem jut eszembe, ezért kérek ötleteket.

(Ne javasolja senki legyenszives a google-t, azzal nem jutok elöbbre)


Mindenkinek elöre köszönöm, ha segít.



2017. jan. 3. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

- Ma rántott tököt készítek petrezselymes bulgurral (=rizs)

- Holnap akarok valami bableves ??? és túrós palacsinta, vagy túrós tészta

- Rántott leves (gölödin-leves) + krumplis lángos, vagy a maradék tésztából grízes gombóc vadas-mártással

2017. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a választ!
2017. jan. 4. 10:40
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Svéd gombasaláta, hidegen, melegen, friss, vagy pirított kenyérrel is nagyon finom.

A gomba, mint alapanyag, nagyos sok változatban elkészíthető, vannak egészen különleges receptek is, ahogy itt már sokszor olvastam.

Rengeteg nagyon jó ötletet kaptál, és a lepontozásokat fel sem foghatom, mert szinte kivétel nélkül jó ötleteket és hasznosakat írtak.

2017. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nem én pontozok le, hanem egyesek, akiknek ez a szórakozásuk. Remélem, ez nem veszi el a kedvét senkinek, aki válaszolt, nekem hasznosak voltak. Még egyszer köszönöm mindenkinek!
2017. jan. 4. 13:59
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Kedves (vagy nem) Lepontozók, mi a probléma a válaszokkal?
2017. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell velük foglalkozni, ez a szórakozásuk. És minél inkább "kiakad" valaki, annál inkább röhögnek a markukba. Idióta kamaszok, unatkoznak.
2017. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!