Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fasirozott zsemle, es/vagy...

Fasirozott zsemle, es/vagy kenyer, illetve zsemlemorzsa nelkul?

Figyelt kérdés

legyszi írjatok valami jo receptet,zoldseges fasirtot szeretnek,de kenyer zsemle,es zsemlemorzs nelkul.

Googlen nem talaltam semmi jot.

Koszi


2017. febr. 8. 12:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem egettem el amugy,jo szine lett:)
2017. febr. 8. 15:25
 22/24 Szimeon ***** válasza:

Jó az. Majd megrágja a vőlegény.

A következő alkalommal próbáld ki csebabcsicát, de szódavíz, meg szódabikarbóna nélkül. Mi nagyon szeretjük. Sertésből készítjük, rosejblival valami szuper.

Egyébként ha van benne pirospaprika akkor csalós, mert sötétebbnek látszik.

Más: ha nem akarsz sok olajat enni, készítheted tepsiben és sütőben is, alufóliával lezárva - nagyon jó szaftja lesz. Azért a végén esetleg kicsit megpirithatod a felületét, mert van aki azt szereti. Akkor sütöd kicsit az alufólia nélkül.

2017. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Mindenkeppen kiprobalom a hetvegen majd.:)

Koszonom szepen:) szep napot mindenkinek

2017. febr. 8. 16:05
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez egybesült fasirt kevés morzsával zöldségekkel.

BBQ Fasírt tekercs.

50dkg darált marhahús

3db különböző Színű kaliforniai paprika

1közepes fej hagyma lesütve

15dkg vörös cheddar sajt apróra vágva

15dkg vörös cheddar sajt reszelve

3 evő kanál BBQ szósz (házi, vagy bolti,)

2 evő kanál BBQ szósz a tekercs kenéséhez

5szelet bacon ropogósra sütve (majd kockára vágva)

50dkg bacon a tekercs bevonásához

Só, bors,

1tojás

Bármilyen morzsaízlés szerint, ami összefogja kicsit majd a masszát (zsemle, keksz, panko)

Minden alapanyagot egy nagy tálba teszünk kivéve 15dkg reszelt sajtot és az 50dkg bacont és kenéshez használt BBQ mártást. A tálban lévő alapanyagokat összegyúrjuk, egy szép masszává majd ízesítjük. Az 50dkg baconból egy nagyobb alufólia darabra kiterítjük egymás mellé a bacon szelteket. A fasírt masszát ráterítjük a baconre majd megkenjük a 2 evő kanál BBQ szósszal. A BBQ szósz tetejére rászórjuk a reszelt sajtot. A fólia segítségével feltekerjük jó szorosan az egészet. Közép meleg sütőbe tesszük 170C fokra 45-50 percre fóliával lefedve. Érdemes egy olyan tepsibe tenni, amiben biztosan megőrzi a formáját sülés közben is és nem tud szétterülni. Én kenyérformát szoktam kibélelni sütőpapírral és abban sütöm. Ha megsült levesszük, a fóliát majd a bacont megkenjük egy kevés BBQ szósszal visszatesszük a sütőbe és KB 10-15 perc alatt szép pirosra sütjük. a sütőből kivéve hagyjuk, hogy hűljön, egy kicsit majd szeleteljük. Burgonyapüré illik hozzá.

[link]

2017. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!