Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mondani olyan sütemén...

Tudnátok mondani olyan süteményeket, amik kevésbé hízlalnak?

Figyelt kérdés
Fogyokúrázom, viszont állandó édesség hiányom van, és a barátom is szeretné ha csinálnék. Tudtok küldeni olyan repcepteket amiben kevesebb a calória illetve egézségesebb de ugyanakkor nagyon finom is?

2017. febr. 11. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Túrótorta vagy vegán túrótorta zab alappal, esetleg gyümölcsösen

Zabkeksz natúr joghurttal

Puding zabtejből 100%-os kakaóporból és chia magból (ez nem csak nagyon egészséges, de rostokban is gazdag ami előnyös diéta esetén)

2017. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%
Vega sutemenyek vagy ha nagyon keves sutit eszel a kedvencedbol az se hizlal
2017. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én már attól fogytam, hogy cukor helyett xilitet használok, elsősorban a kávéba, de sütibe is raktam már, a fehér lisztet is lehet helyettesíteni, palacsintát is csináltam zabpehellyel, de nosalty.hu-n ha jól emlékszem vannak mindenféle diétás receptek. Tehát ha nem eszel gyári édességeket, magad készítesz néha kevesebb kalória tartalmú desszertet az is bevállhat, amúgy is szerintem az a jó és hatékony fogyókúra, amit tartósan be tudsz tartani, nem kell mindent megvonni magadtól.
2017. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha kis adag süteményt készítesz és csak egy-két darabot eszel belöle, akkor néha nem gond, viszont az édességhiányod megszünik.


Ha nagyobb adagot készítesz, akkor vagy add oda valakinek a fölösleget, vagy esetleg fagyaszd le.

2017. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj a sütéssel, hogy sok lesz egyszerre. Ennyiből jobb a bolti, veszel két szelet könnyebb sütit és nincs az hogy végül lecsúszott 5. Amúgy én a kókuszcsókot mondanám még, liszt és cukormentesen készíthető.
2017. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kész receptekben is behelyettesítheted a hozzávalókat, ahogy te szeretnéd. pl. cukor helyett édesítő, margarin helyett egész pici olaj, van, amibe tojás se kell, és lisztből is van alacsonyabb kalóriájú (bár ezt nem próbáltam, és nem is fogom). vajas/margarinos krémek helyett meg jobb a tejszínes. túróból is van sovány, sőt, ha nagyon benne lennék, kipróbálnám ehelyett a sovány friss sajtot, ez hasonló állagú. aromákkal, fűszerekkel, gyümölcsökkel pakolhatod meg, hogy ne hiányozzon a "telt" íz. receptből a murmucot ajánlom édesítővel, ez finom és kefírrel készül.
2017. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!