Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell a fagyasztott...

Hogyan kell a fagyasztott leveles tésztát felhasználni?

Figyelt kérdés
vettem, mert le volt árazva és szeretem a leveles tésztás dolgokat, csak nem tudom pontosan hogyan is kell felhasználni, tehát a technikai része érdekel:kell-e nyújtani, meg kell-e kenni, batyukhoz/táskákhoz kb mekkorára kell darabolni. sajnos még sosem csináltam ilyet, nem értek hozzá. ha esetleg mondanátok néhány töltelék ötletet vagy különlegesebb felhasználási módot azt is megköszönném.
2010. máj. 8. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] itt rengeteg van
2010. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ugyebár meg várod hogy ki ólvagyon,utána ki nyujtod csinálhatsz belőle buktát,franciakrémest,meg sok más dolgot ha ilyen lekvárosat csinálsz én ugy szoktam,hogy kinyújtom elég vékonyra és utána négyszögeket vágok ki és bele rakom a lekvárt és össze hajtom és akkor háromszöget kapunk!!!És ugy tudod is sütni nagyon jó!!!De ha nagyon nem akarsz pepecselni vele akkor csinálhatod úgy is,hogy kinyujtod és bekened a tésztát akár lekvárral akár turóval és fel tekered és úgy sütöd meg tejesen mindegy!! Én személy szerint soha nem szoktam meg keni!!!
2010. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
előző egy kicsit fére írtam már mint tojással meg ilyesmivel nem szoktam meg kenni
2010. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én gyakran csinálok ilyen fagyasztott leveles tésztából sajtos rudat. Felolvasztom, kinyújtom, tojással megkenem, köménymagozom, ráreszelek sajtot, rudakat csinálok, aztán be a sütőbe, nagyon hamar kész , és imádom az állagát.
2010. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiolvasztom,majd lisztezett gyúródeszkán kinyúltom.Négyzeteket csinálok belőle,teszek bele lekvárt,túrótölteléket,nutellát.Csinálhatsz pudingosat.

Szoktam csinálni virsliset,ehhez teszek,füstölt sajtot,vagy sima trappistát.Összehajtogatom,majd tojássárgájával megkenem,mehet a sütőbe.

Viszont tortillát is készíthetsz belőle.Annak is nagyon jó.

2010. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!