Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Alufólia +hekk +serpenyő?

Alufólia +hekk +serpenyő?

Figyelt kérdés
Soha nem sütöttem még hekket, viszont mivel épp diéta korszakban vagyok, így a panírozott, bő olajban sütött változatot szeretném kihagyni. Sütőm viszont nincsen, így arra gondoltam, hogy alufóliába csomagolom, esetleg meglocsolom kis olíva olajjal vagy megkenem vajjal és úgy sütném meg serpenyőben, mindkét oldalát. Szerintetek ez kivitelezhető ötlet? Vagy ugyanúgy süssem meg olajon panír nélkül? Nem szeretném azt se ha nyers maradna, meg azt se ha szétesne.

2017. márc. 2. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működnie kell, ha a serpenyőt kikened vékonyan olajjal, és úgy sütöd. Nekem a hájas-leveles tésztám gyönyörűen megsült a serpenyőben! :DDD
2017. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fóliát azért gondoltam, hogy egyrészt egyenletesebben sülhet, plusz megfordításnál kisebb az esély, hogy szétesik. De akár sütőpapír is lehetne.
2017. márc. 2. 14:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz olajozott/vajazott fóliába csomagolni, csak lazán, hogy a keletkezett párának legyen helye.Forgasd gyakran, de óvatosan azért.
2017. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fűszernek mit ajánlanál? Citromlé esetleg?
2017. márc. 2. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a citromlé minden halhoz illik, és egy kis szárított bazsalikom is mehet rá, nagyon kellemes az íze.
2017. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. márc. 2. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
tönkre fog menni a serpenyő
2017. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mitől?
2017. márc. 2. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a serpenyőnek...
2017. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem arra gondolt, hogy az alufólia kárt tehet benne. :) De hát nem bedörzsölni akarom vele. Meg egyébként is maradok majd inkább a sütőpapírnál.
2017. márc. 3. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!