Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkekolbászt lehet készíteni...

Csirkekolbászt lehet készíteni csirkehúsból, csirkebélből?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2017. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Készíteni még csak lehet, de hogy ehetö lesz-e az igen kérdéses, pontosabban kizárt.
2017. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért?
2017. márc. 4. 15:38
 4/7 anonim válasza:
90%
bélből nem, de darált csirkehúsból lehet, mi csináltunk már (ne kérdezd, hogy, én csak a késztermékkel találkoztam)
2017. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Disznóbélbe töltve simán lehet.
2017. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
A csirkebél megtisztítása a kényes pontja a dolognak, de juhbelet lehet kapni, akkor már csak egy töltő adapter kellene, azt meg lehet csináltatni. Hogy én nem kínlódnék vele, az ziher!
2017. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lényegében pulykakolbászt lehet kapni, ha csak a szárnyas a lényeg, nem a csirke és a kolbász elkészítésének élménye. Hogy milyen bélben van, nem tudom, de tuti nem sertés, mert a sertést nem fogyasztó ismerősöm is azt szokta enni.
2017. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!