Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismertek olyan receptet...

Ismertek olyan receptet amiben van egész zöldborsó, valami zöldborsó pürés dolog, és csirkemell darabok? (tésztával)

Figyelt kérdés
Régen mindig csináltunk de ahogy mi hívtuk (ízletes kagylócska) úgy sehol nem találom a neten. Kagylótésztával ettük és a borsó sokszor belement egy kagylóban és tök jó volt. Arra emlékszem, hogy kb 3 dologból állt: csirkemell darabokból, és egy zöldborsós püréből amiről fogalmam sincs hogy hogyan kell megcsinálni. Utólag tettünk bele olyan zöldborsót ami nem volt összeturmixolva.

2017. márc. 29. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Emlékszem rá,szerintem ez volt,csak mindenki kagylótésztával csinálta:


[link]

2017. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zöldborsós csirkemell tokány, kagylótésztával.Ebbe püré nincs, de nagyon finom szaftos.Ha gondolod, megírom, hogyan készítem én.
2017. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!