Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 14 évesen illik tudni főzni/sü...

14 évesen illik tudni főzni/sütni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 18:38
 1/7 anonim válasza:
8%

Fiú vagy lány vagy?

Szerintem ha lány vagy akkor olyan alapdolgokat hogy egy omlett azért kéne tudni.

2017. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sziia!

Én is 14 éves vagyok(lány).

Én ilyen alap dolgokat tudok, hogy darakása, rántotta, bundás kenyér, puding,panírozás, palacsinta(előkészítése,majd sütése), csokis mikrós süti(annak is az előkészítése). Meg ilyesmiket tudok..:D

2017. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg eppen nem gaz, ha nem tudsz, de azert mostmar illik probalkozni. Jo azert, ha nem halsz ehen, ha magadnak kell osszeutni valamit.
2017. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Lány vagyok.

2.válaszoló:Ejha,ügyes vagy.

Egyébként én is ilyen alap dolgokat tudok,amiket a második válaszoló felsorolt,de tudok fözeléket pörköltök különböző krumpliból készült köretet8sültkrumpli, krumplipüré,hercegnőburgonya, hagymás tört krumpli stb..)

Szeretek sütni, ilyen egyszerübbeket, mint például piskótatekercs, mindig kitalálunk a nővéremmel egy új krémet.vagy pl. muffin, gofri.

Igazából azárt kérdeztem mert vagy egy tőlem 2 hónappal idősebb unokatestvérem(szintén lány) aki nem tud semmit sem főzni, még egy szendvicset is olyan bénán csinál, hogy egy paradicsomszelet 3 cm vastag benne...Áhh..

Köszönöm a válaszokat! :D

Induljon jól a hetetek!!

2017. ápr. 9. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, és hogy lehetsz ilyen rosszindulatú, hogy leszólod őket, amiért nem tudnak normális szendvicset csinálni?!


Ezzel az erővel te is béna vagy, mert én 14 évesen anya halála után már kettőnkre főztem normális, férfinak is elég kaját.

2017. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
E/3 #5 voltam
2017. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De a lány tehet is róla..semmit nem segít az annyának,nagyon lusta feszt 'búval baszott'..,

Idegesítő egy lány..

2017. ápr. 11. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!