Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Diabetikus meggyes süti -...

Diabetikus meggyes süti - hibás recept vagy rossz "cukrász"?

Figyelt kérdés

[link]


Az itt lévő receptet pontosan követve egy kb. 5-6 mm vastag izét kaptam eredményül. Működhet-e ez?

Olvasom, hogy a kókuszliszt rengeteg folyadékot fel tud venni, s ezért növekedni is fog.

De esetemben kb. 1 mm volt ez.


Nem csak a receptúrát követtem pontosan, de a sütést is a leírtak szerint végeztem.


2017. ápr. 27. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elég sok ilyen reform sütit csinálok és fogyasztok és ami elsőre feltűnt,hogy oké a tojásfehérjét felverve tesszük bele de akkor is soknak tűnik 5 tojás.

Ezen kívül nem tudom elképzelni miért nem sikerülhetett,maximum még annyi,hogy nem volt kökemény a tojásfehérje vagy nagyon "összetört" az összeforgatásnál.

2017. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen és mekkora formában sütötted?
2017. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teflon tepsi, cca 35x20-as.
2017. ápr. 27. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
A recept alján lévő két hozzászólásban is ugyanazt írták mint Te! Úgyhogy valószínűleg hibás a recept, szerintem rossz edényméretet adtak meg. De ez csak egy tipp.
2017. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!