Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elrontottam, egy Brownie...

Elrontottam, egy Brownie receptet, szerintem nagy baj lehet valaki segít?

Figyelt kérdés
440 gramm cukrot raktam a tésztába.. na most alapból ennyi kell? Félre néztem a receptet, eléggé, szégyellem magam. A családomban, lak 1 pufi gyerek, egy felnőtt, aki nem szereti az édeset, aggódom, ha szerintem ezt túl sok, 2 kockát kap mindenki, kivéve az ember (aki nem szereti az édeset) plusz még 2 felnőtt. és 1 lány, 2 kocka szeletből nem elsz senkinek se baja?

#cukor #csokoládé #sütés #gramm #szelet #brownie #Brownie sütés #sok cukor tartalom #nagy baj lesz #lehet nagy baj?
2017. máj. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, kisütötted már? Ha nem, akkor nézd meg újra a receptet és ha véletlenül dupláztad a cukrot, akkor tegyél még a tésztába a minden hozzávalóból egy adagot.


Ha meg már kisült és nagyon édes, akkor süssél még egy adaggal de fele annyi cukorral, és ha kihültek gyúrd össze a két tésztát.


Viccesen hangzik, de én a túl édes browniet így szoktam megmenteni.

Össze gyúrod a két tésztát, rakhatsz bele mazsolát, aszalt gyümölcsöt, össze tört kekszet, amit csak szeretnél, össze gyúrod ezeket is, majd tészta kivágóval formákat hasítasz belőle, vagy fóliába rakod és feltekered szalámi formába, mint a szalámi kekszet, ha ismered azt a sütit. Vagy golyókat gyúrsz belük.

2017. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Hogy lehet egy kérdést ennyire értelmetlenül megfogalmazni?

Mindenki csak melegedni járt az iskolába?

2017. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

"440 gramm cukrot raktam a tésztába.. na most alapból ennyi kell?"


EZT honnan tudjuk, ha nem linkeled be a receptet, amit használtál, vagy nem írod be a többi összetevöt is.


Mert ha 400 g liszt kell hozzá, akkor tényleg sok, ha 1500g a liszt, akkor meg túl kevés.


Emellett mi köze van az egyes emberek súlyának meg életkorának a recepthez?

2017. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk a többi mennyiséget, sokat nem tudunk vele kezdeni.

Amúgyis ízlés dolga. A mi (nem hagyományos) brownie-nkban 10 gramm xilit van, nem nagy adag, 1200 kcal. Nem lesz édes, de ezzel nincs baj, lekvárral pont jó. Szóval ez nagyon, nagyon egyéni (mi nagyon édesszájúak vagyunk, de az édesigényünk már csökkent).

2017. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked mi az anyanyelved? o.O
2017. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!