Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkelábat hogyan kell a...

Csirkelábat hogyan kell a levesbe rakni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék húslevest főzni, most viszont van itthon csirkeláb. Sose raktam még a levesbe. Azt tudom, hogy le kell vágni a körmöket, de a börét is le kell szedni? Illetve mennyi ideig kell főzni? Egyszerre tegyem a többi hússal együtt a vízbe? Köszönöm :)
2017. máj. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell leszedni a bőrét, csak alaposan megsikálni, főleg a talpi részt. Ami így is sötét marad, azt levághatod róla. Nyugodtan tedd bele a többi hússal együtt.
2017. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. máj. 13. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Én a bőrét mindig leszedem, az ujjbegyeket levágom és a talpát is.
2017. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudod levenni a bőrét? :D
2017. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

4

Te láttál már vagy ettél már csirkelábat?

2017. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Azt a sárgás, keményebb bört le kell szedni (általában a láb felsö részén van), és aztán hideg folyo vizben megmosni, körmöket levágni.


Mama igy tanitotta, a fekete foltokat nem szedem le a "talpán", ha lemosod, nem lesz bajod töle.

2017. máj. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen, a 6-os által írt u.n. pogány-bőrt leszedjük a lábáról, ugyanúgy, mint az egész testéről is koppasztás közben a külső bőrt ledörzsöljük. Alatta megmarad a normál bőre, azt már csak mossuk, akár lábán, akár máshol.
2017. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!