Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A finomlisztet milyen liszttel...

A finomlisztet milyen liszttel helyettesíthetem ha egészségesebben szeretnék főzni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Rozs , Graham , tönköly teljes kiőrlésű típusokkal .
2017. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pl a rántás milyen liszttel jó?


Vagy muffinba milyen lisztet rakhatnék?

2017. jún. 22. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

habarást csinálj v keményítővel sűríts..

szoktam csalni h egy kkanál liszttel csinálok igazi rántást, az megadja az ízt és a sűrítést keményitővel csinálom. (az ízetlen de besűrít bmit)

sütit ritkán csinálok de a rizslisztet szeretem, én a sütiknél a cukorral bánok inkább körültekintőbben.. konkrétan simát nem használok.

2017. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Ne hogy azt higgye bárki is hogy a többi fajta liszt egészségesebb. Csak mivel nem vette senki , ezért csináltak neki hirverést a többinek.

Ma már ha valamit elakarnak adni , akkor jön az hogy BIO, NATUR, TERMÉSZETES, és megy a reklám. Az emberek meg megveszik.

Az nem tűnik fel senkinek hogy mióta ez az egészséges életmódot reklámozzák, azóta mindenki csak elhizik és beteg.

2017. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Van ebben is valami. Pl a vegyszermentes dolgokban nem hiszek. Ahol ekkora tavolsagok vannak nem lehet semmi vegyeszermentes vagy akar "bio" mert par 10km-en belül biztos lesz egy ipari létesítmény ami miatt nem lesz semmi vegyszermentes.

Szerintem a mennyiség a lényeg meg az egyensúly. Akármi lehet egészségtelen ha sokat eszel/iszol belőle.

2017. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!