Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készíthetném el úgy a...

Hogyan készíthetném el úgy a céklát, hogy hamarabb megsüljön?

Figyelt kérdés
Próbáltam úgy,hogy kicsit olivaolajjal meglocsoltam ,sóztam,oregánót szórtam rá ,jénaiban sütöttem,1 órát sütöttem és még mindig úgy gondoltam,hogy sülhetett volna még...hogyan puhul meg hamarabb ?

2017. júl. 10. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szurkáld be több helyen pl hurkapálcával, és tedd egyenként kevés olajjal megkent alufóliába. A saját gőzében hamarabb puhul.Így is tedd tepsibe, mert kifolyhat a leve.
2017. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én be szoktam tenni sütés előtt a mikróba 5 percre, sokkal hamarabb készül el.

Összedarabolom és lefedve mikrózom, utánna jöhet rá az olívaolaj, kakukkfű, bors,só, balzsam ecet. Lefedve sütöm fél órát, aztán 15 percig még hagyom pirulni.

2017. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsó ajánlat is nagyon jó megoldás, való igaz, hogy az előmikrózás sokat segít.

Bár nem a kérdéshez tartozik, de én a sültkumplit is , leszárítva előmikrózom, így sokkal hamarabb lesz isteni krémesen puha, kívül szép piros sültkrumplim.

2017. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Először főzd meg, hogy megpuhuljon, aztán süsd, hogy kicsit ropogós legyen.
2017. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,kifogom próbálni megszurkodni is,és a mikrós tippet is 😊
2017. júl. 10. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!