Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet olcsó tejet vagy...

Hol lehet olcsó tejet vagy olcsó húst vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

LIDL

Bár annak a minősége is olyan...

2010. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesco.

A tej vízízű.

A hús sütéskor kiadja a beleinjektált vizet és majdnem felére összemegy. Ugye a dobozokon mennyiség szerinti sorrendben kell feltüntetni az összetevőket. Tescos darált hús: víz, ...

no comment

szerintem a legjobb piacon vagy vcs-ben venni húst, a fővám téren van egy-két jó hentes, drága, de majdnem a fele elég belőle, mert nem megy össze.

2010. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó húsnka hig a leve..,ismered a mondást!Az a tej meg nem látott tehenet!:s
2010. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*húsnak
2010. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mint az egyik válaszoló a Fővám tári vásárcsarnokot javaslom!!Ott mindig vannak napi akciók húsoknál és a tejet is megtudod olcsón venni..,ahogy a bejáraton bemész rögtön jobbra,ott olcsó a tej!
2010. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem szólt: tudom, de pesten a normális házi tej háromszor annyiba kerül, mint ezek. Ha hazautazom, akkor persze rendeset iszom :)

A hússal dettó. Sajnos nem mindenkinek van annyi ideje és energiája, hogy felkutassa az olcsó és jó minőségű termékeket, pláne rendszeresen vásároljon is ott :(

2010. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csarnokba se lehet kapni,házitehet,de ha bemász a főbejáraton és rögtön jobbra sréhen van egy kis üzlet és ott is van mindenféle akció(tej,sajt..) A húst meg egy 5 perces sétával feltudod deriteni,hogy hol akciós és ott megveszed!Nekem sincs időm sétafikálni,mindig sietek,de húst és tejet multiban csak(!) akkor vennék ha nagyon rá lennék kényszerülve és nincs más lehetőség!
2010. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*házitejet
2010. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

LIDL, TESCO ????


Noooormálisak vagytok??


Azt a szót nem ismeritek, hogy PIAC!!!????

2010. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!