Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darált húsnak miért van erős...

Darált húsnak miért van erős sertés ize?

Figyelt kérdés
Ma spagettit főztem,kiolvasztottam a húst nem volt semmi rossz szaga.Főzés közben kóstoltam akkor éreztem rajta az erős sertés ízt.3honapja van lefagyasztva.Nem boltból vásárolt.Elég zsíros volt lehet attól?
2017. júl. 31. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Bocsáss meg, de a sertésnek nem lehet pulyka íze.

Ha háztól vettétek, lehet, hogy hím állat volt, azoknak erősebb a szaguk, de ezt az eladónak mondania kellett volna. A fagyasztásnak nincs köze az ízéhez, még időn belül van.

2017. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gnoomage ***** válasza:
65%
Nem vágom. Sertés húsnak milyen íze legyen szerinted?
2017. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze.Csak amit a boltban veszek annak nincs ilyen erős ize.Nagynénémtől kaptuk.
2017. júl. 31. 19:35
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Wow
2017. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
15%
Amit boltban veszel az egy hulladék, nem darálthús
2017. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg kandisznót vágtak a rokonok. Annak markánsabb íze van.
2017. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Értem, te hozzá vagy szokva, a 4 hónap alatt felpumpált, sertéshúsnak csúfolt valamihez, amit üzletekben árulnak. Igen, van közötte különbség.
2017. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
# 6/7 Kant nem szokás vágni. Vagy is, előbb kiveszik a golyóit és tartják, még ki nem tisztul. Utána van vágás. Akkor is van pici, de nem igazán észrevehető. Attól markánsabb íze, illata, ha nem táppal pumpálják fel.
2017. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, amit a boltban kapsz, az hozamfokozókon, hormonokon nevelt disznó húsa, amit ráadásul telenyomnak tartósítóval, mindenféle szar kamu ízfokozóval, plusz még hozzácsapnak mindenféle vágóhídi hulladékot.

Ha eddig ilyeneken éltél, nem csodálom, ha mellbevágott az igazi hús íze.

2017. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

8# okos akartál lenni de nem sikerült. Hiába lett lepontozva az egyetlen helyes válasz.

Ugyanis valóban a kandisznónak van "disznóbb" íze ha kivan herélve akkor is. Logikus is de tény is. Lehet lepomtozni.

2017. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!