Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darált húsnak miért van erős...

Darált húsnak miért van erős sertés ize?

Figyelt kérdés
Ma spagettit főztem,kiolvasztottam a húst nem volt semmi rossz szaga.Főzés közben kóstoltam akkor éreztem rajta az erős sertés ízt.3honapja van lefagyasztva.Nem boltból vásárolt.Elég zsíros volt lehet attól?
2017. júl. 31. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
10/10 Nem akarok okos lenni, egyszerűen, 30 év tapasztalat.
2017. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

mert VALÓDI húsból van!

nem pedig szar műanyagból, glutamátból meg vegyszerből, mint a mai kaják 90%-a!

a hülye ostoba konzumidióták ezt úgyse fogják fel, csak pontozgatnak lefele mert érvképtelen bugyuták

szerencsére az nekem is megy...

2018. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

#12: "nem pedig szar műanyagból, glutamátból meg vegyszerből, mint a mai kaják 90%-a!" -> Darált húsról beszélünk, nem húspogácsáról. Te húspogácsáról beszélsz.


"a hülye ostoba konzumidióták ezt úgyse fogják fel, csak pontozgatnak lefele mert érvképtelen bugyuták" -> elég szűk látókörű hozzászólás, előbb fejleszd a tudásod, aztán mondj ilyen keményeket!

2019. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%

sertéshúsnak többnyire sertés-íze van

amúgy pedig írták: mert az a sertés, amiből készült, nem tápszerrel meg hormonokkal lett tömve

hasonlíts össze egy talajban nevelkedett, igazi paradicsomot egy tápgyárban készült hidroponikus szarral...ég és föld a kettő!

az átlagembernek persze mindegy, megveszi az olcsóbbikat, bánja is ő hogy nincs semmi íze, és tele van káros adalékkal, megspórolt 20 forintot, juhé!


"elég szűk látókörű hozzászólás, előbb fejleszd a tudásod, aztán mondj ilyen keményeket!"


kisapám, egyszer majd nézzél utána, hogyan, miből készülnek a TESZKÓban kapható fóliázott húskészítmények, vagy pl. egy sertésmájkrém...örülhetsz kisapám, ha 30 százalékban tartalmaz sertést

és az még a jobbik eset, ha csak vágóhídi hulladékot zabálsz...

a mínuszt kaptad is helyből

2019. szept. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!