Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek milyen lángos recept...

Kinek milyen lángos recept vált be?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este gyúrta be lángos tésztát és tegnap reggel sütöttem ki,sajnos ki kellett dobni mert olyan kemény lett,mint a beton.

A tészta viszont szépen megkelt.

Hol rontottam el ?



2017. aug. 7. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igazi strandos lángos recept. Az a legjobb. Mennyi olajban sütötted? Minimum 2 literben kell, persze a sütőedény méretétől függően, hogy legyen helye feljönni.
2017. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Max 1-2 órát szabad keleszteni,utána túlkel a tészta.Azért lett neked kemény.
2017. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk ez jött be:


[link]

2017. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. aug. 7. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg ennyi frusztrált háziasszony van Magyarországon? Itt élitek ki a piros kezek nyomkodásával a becsődölt életeteket? Beadok egy linket és lepontozol? Semelyik rovatban nem tapasztalható ez az agresszív mindent lenyomok piros kézzel hozzáállás, csak itt a sütés-főzés rovaton. Mit érzel amikor rányomsz a piros kezecskére? Örömöt? Boldogságot? Ezért élsz? Ilyenkor kiteljesedik az életed? Végre úgy érzed érdemes volt élned? Mi lesz veled áramszünet idején? Átmész a szomszédhoz és elvágod a torkát, hogy meglegyen a napi adrenalinod?

Elnézést kedves kérdező, hogy belerondítottam a topikodba, ha nem értesz egyet, vagy zavar, töröltesd a hozzászólásomat!

2017. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem szabad a tésztát másfél óra-két óránál tovább keleszteni mert tényleg túlkel. Lehet az is hogy túl sok élesztőt tettél bele.


Ezt a receptet javaslom, múlt hét előtt csináltam ez alapján, isteni volt!

www.mindmegette.hu/sajtos-tejfolos-langos.recept/

2017. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kefíres lángost próbáltam ki másodjára,nagyon finom lett.

Szerintem azzal rontottam el h túl kemény lett a tészta,most kevesebb lisztet hasznàltam :)

2017. aug. 9. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ötös, túl komolyan veszed magad. Meg ezt a szájtot :-)
2017. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!