Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a legjobb recept a "nyírség...

Mi a legjobb recept a "nyírségi káposztás batyura"? Nagyon szeretném elkészíteni ezt a sós süteményt, de nem tudom melyik az a recept, ami igazán hasonlít erre a régies receptre.

Figyelt kérdés
Ha más, jól bevált receptetek van, azt is szívesen veszem. :)

#sós sütemény #káposztás batyu #népi étel #nagymamáink receptjei #nyírségi ételek
2017. aug. 21. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Amit a Google első találatnak kihoz.
2017. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
gúgli
2017. aug. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Gondolhatjátok, hogy ezzel kezdtem. :)

De mindegyik teljesen máshogy néz ki (van ami úgy néz ki mint egy kakaós csiga, van ami úgy, mint egy töltött muffin...). Engem pont az érdekelne, hogy melyik a tradicionális.

Hátha valakinél ott lapul egy ilyen recept, akár a nagymamája konyhájából.

2017. aug. 22. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy érdektelen választ adok, de itt élek 26 éve a Nyírségben és még nem is halottam erről a batyuról mint itteni kuriózum szóval nagyon sajátos dolog lehet és leginkább érvényesülhet az ahány ház annyi szokás dolog csak erre tudok gondolni
2017. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nahát nahát.
2017. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor kipróbálok mindenféle receptet a googleból és megnézem melyik sikerül a legjobban.

A nahát nahát komment írója kifejtené mit ért nahát nahát alatt? :)

2017. aug. 28. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!