Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilvás gombocot főztem ilyen...

Szilvás gombocot főztem ilyen mirelitet. Tovább is főztem mint ameddig kell de nyers maradt. Tudok vele meg valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Lidlben vásároltam

2017. aug. 29. 14:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja Es mar ra szortam a zsemle morzsát:(
2017. aug. 29. 14:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakd be a hideg sütőbe, állítsd 150 fokra és ha elérte a hőfokot kész is van.
2017. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen, amit tudsz tenni, hogy mikróban átforrósítod, mert az belülröl melegíti az ételt.


LEgközelebb meg vagy több vízben fözd, vagy kevesbbet tegyél egyszerre bele, mert valószínüleg túlhült a víz és azért nem fött meg. Elvileg a víznek tovább kellene forrnia akkor is, ha beletetted a gombócokat.

2017. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben anyumat is elértem Aztan o is a sütőben sütést javasolta. Renelem jo lesz!:)
2017. aug. 29. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Azt ugye tudod, hogy a főzés az forrásban lévő vizet jelent, nem azt, hogy épp csak alákapcsoltál.
2017. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom.. csinaltam mar máskor is ilyet Es akkor nem volt gond..
2017. aug. 29. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!