Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen ételeket ajánlotok...

Ti milyen ételeket ajánlotok egy kezdő hobbisütő embernek?

Figyelt kérdés
Nemrég elkapott a sütögető láz,sütöttem muffint,sajtosrudat,rakottkrumplit,palacsintát,kakaós sütit. Szerintetek milyen ételeket tudna még megsütni egy kezdő?

2017. szept. 17. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a piskóta szinte elronthatatlan, de tudom, hogy ezzel nincs mindenki így... Mindenesetre egyszerű, gyors és finom, sokoldalú :) Még akkor is finom, ha kicsit összeesik, csak vékonyan csináld, mert vastagon könnyen nyers maradhat a belseje.

De sokféle egyszerű süti van, ahol nem kell aggódnod, hogy összeesik a hab. Én mostanában mézest és linzert (islernek) tervezek.


S persze kenyeret is dagaszthatsz és süthetsz, az sem nehéz, csak éppen a kenyérnek valahogy lelke van, de saját akarata biztosan. Mindig lutri, hogy hogyan sikerül, pont ugyanúgy készítve, pont ugyanabból a lisztből is. De mindig jó, csak nem egyformán. A kenyeret is lehet variálni, tölteni (camambert és sült hagyma, szuper), édesen készíteni (kis méz, dió), krumplisan...etc.

2017. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai csokis keksz, leveles tészta megtöltve minden finomsággal
2017. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cobblert pl., az főételnek (egy tartalmas leves után) meg desszertnek is jó. Ilyenkor van olcsón szilva, őszibarack, mindkettőből nagyon jó, akár vegyesen is. Kevert kuglófot is próbálhatsz, az se nehéz, almáspitét, csőben sült zöldségeket, igazából a házi sütésű pizza sem egy nagy kihívás, és változatosan elkészíthető. Ha szeretsz babrálni, baconbe tekert csirkemájat is süthetsz, nehéz elrontani, csak pepecselni kell vele.
2017. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sóágyon sült egész csirke
2017. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bármit :)


Jó receptből akármit meg tudsz csinálni.

2017. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Muffinformában sütött tejfölös-sajtos, sonkás-krumplis fűszeres töltelék, amit baconnel kibélelt- kosárka formaként-muffintepsiben kell megsütni. ha bővebben is érdekelnek a hozzávalók, írj, szívesen megírom.

nagyon finom, akár vendégvárásra is alkalmas.

És persze elronthatatlan még egy kezdő számára is.

2017. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Psychopathist ***** válasza:
Linzer,pogácsa.
2017. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha követed a receptet bármit megcsinálsz. Én azt mondom mindig hogy csak az nem tud főzni aki nem akar.
2017. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!