Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejből milyen gyors édesség...

Tejből milyen gyors édesség készíthető még?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy tejbegríz, tejberizs, puding...

Madártej is felejtős, azt utáljuk.

Ezeken kívül milyen GYORSAN ELKÉSZÍTHETŐ édesség készíthető még, amihez sok tej kell, és valamelyest laktató is?


(Grízünk pont elfogyott, a rizst csak én szeretem, a pudingot a fele család utálja... Van viszont egy csomó tejünk...)


Esetleg ha sok tejet igénylő sós étel jut valakinek eszébe, azt is leírhatja.

Végső soron meg lehet csinálok valami főzött krémes sütit, de nem ez lenne a cél. Inkább valami egyszerűbb. Csak nem jönnek az ötletek a fejemből... :(



2017. okt. 14. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. ez. Nagyon finom, én úgy szoktam sütni, hogy a közepe még kocsonyás marad, olyan, mintha krém lenne benne, tök egyszerű és gyorsan megvan.

2017. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Puliszka? Édesen.. Vagy csinálj valamilyen ital féleséget, Pl Karamellás tej, Csokis Tej, stb.
2017. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hamis marcipángolyó
2017. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejes pite, tejes puliszka.tejlevesről is hallottam már, bár soha nem próbáltam ki.

Ha sok a tejed csinálj házi joghurtot, kefírt, túrót, esetleg lágysajtot.

Legvégső, hogy le is fagyaszthatod, simán fel lehet máskor-kiengedve- használni.

2017. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!