Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap ki milyen húsmentes...

Holnap ki milyen húsmentes ételt eszik?

Figyelt kérdés

Szeretnék tippeket kapni, de csak húsmentes - nem feltétlen vegetáriánus - ételek érdekelnek, amik nem a megszokott édes/sós fött tészták vagy hasonlók. (Nem csak ezeket szoktam enni, de ezt szokták javasolni, ezért emelem ki.)


Nagyon köszönöm, ha segítetek.



2017. okt. 31. 18:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökfőzelék lesz tócsnival.
2017. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajtos tejfölös lángos teával volt a reggeli


Ebéd rántott karfiol + sajt rizzsel

2017. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken sárgaborsó főzelék lesz, lisztbe forgatott, ropogósra sütött hagymakarikákkal.

Valahogy így alakult, hogy szerdán, pénteken nem eszünk húst, de van, hogy többször sem.

Semmi elvi oka nincs nálunk sem, csak egyszerűen nem kívánunk annyi húst enni.

2017. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek, aki a kérdésre választol, köszönöm az ötleteket!
2017. nov. 1. 07:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Zöldbablevest főzök, a második pedig Gyors hacsapuri lesz.

Két éve találtam ennek a grúz kenyérlepénynek a receptjét és azóta a családom kedvencévé vált.

2017. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ma grillezett halloumi és kecskesajt lesz, tabulé, és steak krumpli az estebéd. Tegnap karfiol-vöröslencse curryt csináltam, mellé lepénykenyeret. A héten volt még falafel görög salátával, minestrone leves sajtgombóccal és édesszájúaknak stíriai metélt. Továbbá berendelték már hétvégére az erdei gombás, parmezános rizottót és a zöldséges tavaszi tekercset, tojásos avokádósalátát. A spenót még nagy kedvenc, bármilyen formában, főzeléknek, fetával pitének, de készítettem már belőle felfújtat is. Sőt, úgy is isteni a mirelit változat is akár, hogy a galuskatésztába kevesebb folyadék mellé a kiolvasztott spenótot teszem, szép zöld nokedlik lesznek és sajtmártással nagyon finom, de mehet rá ugyanúgy a tojás is akár. Az a jó ezekben, hogy a legtöbbjük alig fél órás meló,legalábbis a felsoroltak háromnegyede biztosan.
2017. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Gombás-cukkinis-tofus rizstészta lesz szójaszószban.
2017. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm
2017. nov. 1. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!