Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zoldseges alaplet milyen...

Zoldseges alaplet milyen etelekhez lehet felhasznalni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Pirított tésztaleves, gulyásleves, vadashoz, zöldség alapú mártásokhoz, mindenhez, amibe egyébként zöldség van.
2017. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg nem kötözködni akarok, de minek csinálsz zöldséges alaplét, ha nem tudod, mihez fogod felhasználni?
2017. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg nem csinaltam, arra lettem volna kivancsi,hogy erdemes e. Nem az okoskodo megjegyzesre. Az elsonek koszi!
2017. nov. 7. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem okoskodni akartam, hanem tényleg nem tudtam elképzelni, márcsak azért sem, mert igen régóta fözök, de alapleveket sosem használtam.
2017. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséges alaplé lehet akkor is, ha pl. valaki sok és sokféle zöldséget blansíroz. Kár lenne kidobni azt a lét, ha ízre jó.
2017. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenhez. Még akkor is ha egyszerűen valami ízletes rizst készítesz is. De levesekhez, mártásokhoz- sőt akár pácléhez is jó.
2017. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár húsos, akár zöldséges ételekhez jó hasznát veszd.

Én alaplevet, csak csontból készítek direkt módon, de sokszor keletkezik zöldség főzőlé bizonyos zöldségek főzése után, ezeket is elteszem, mert értékes elemeket tartalmaznak.Lefagyasztom, és, amikor kell, vagy passzol valamihez, kiolvasztom és el is használom.Hamar elfogy, mert odafigyelek, hogy a felöntőlé egy része ezekből kerüljön ki elsőnek.

2017. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!