Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek megromolhatott ez...

Szerintetek megromolhatott ez a csirkemell?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön vettem és november 10-ei dátum volt rajta. Vákuumcsomagolásos, vasárnap bontottam ki és megcsináltam a felét, a másik felét pedig ma. A vákuumos zacskóban hagytam benne, csak belecsomagoltam még egy másik zacskóba. Kibontva csirkemell "szaga" volt, semmi extra, tapintása se volt fura.

Viszont megijeszettek, hogy a 3 napos vákuumcsomagolt lehet, hogy már romlott volt.


2017. nov. 8. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
És milyen romlás az, amelyik nem jár semmilyen minőségcsökkenéssel?
2017. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ijesztett meg, hogy azt olvastam, hogy 2 napnál tovább nem szabad semmilyen húst tárolni, ez pedig 3 volt. Bár a vákuumcsomagolásban meg egy hetes szavatosságot írt, így nem értem, miért ne lehetne 2 napnál tovább tárolni.
2017. nov. 8. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy fagyasztva volt addig vagy csak a hűtőben tároltad...ha vasárnap lefagyasztottad azt a felét amit most használtál fel nem lesz semmi bajod...én nem bízom az ilyen dátumozásban, oké 10ig jó és 8.-a van, de te már felbontottad a vákumot ami addig eltartja a szavatosságát, ha máskor így teszel fagyazd le a másik felét...ha mégsem volt jó max cifrázol egyet vagy előhívod rókakomát esetleg mindkettőt😀
2017. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sima hűtőben volt. De éreznem kellett volna rajta, ha romlott, nem?
2017. nov. 8. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha jó a szaglásod persze...gondolom már megfőzted és ettél belőle, ha te nem érezted furcsának és még itt vagy semmi gond...nyugi megmaradsz😊
2017. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem mertem enni belőle, kicsit el is ment a kedvem tőle, ahogy most a netet bújom. Pedig főzés közben sem volt fura...
2017. nov. 8. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Undi..Mint minden tetem, ami úgymond étel.

Legyél inkább vega!!!🍉🍇🍎🍍🍌🍋🍐🍑🍏🍊🍉🍈

2017. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi szagát nem éreztél, állagbeli változást nem tapasztaltál, rendesen átsütötted, akkor annak a csirkemellnek nem lehet semmi baja.

Az más kérdés, hogy befészkelte magát a kétely a fejedbe, így már nem fogyasztod el olyan jó étvággyal.

De hidd el nincs okod aggodalomra.

2017. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. nov. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!