Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssek először életemben?

Mit süssek először életemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A szüleimnek szeretnék valamit sütni meglepiként, viszont nem tudok sütni/főzni. Mi az amit nagyon egyszerű megcsinálni és finom? Vmi olyasmire gondoltam mint egy egyszerű torta és a tetejére nutellát kennék mert azt nagyon szeretikn de nem tudom mi kell hozzá, hogy lehet csinálni, a sütőt bekapcsolni se tudom.. Párszor láttam anyukámat sütni, tehát annyit meg tudok csinálni h a tojást megtöröm és szétválasztom, de kb eddig terjed a tudományom. Segítenétek? :)

#sütemény #sütés #első sütés
2017. nov. 18. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy gond, ha még a sütőt sem tudod bekapcsolni. Vegyél a boltban kész tortalapot, és azt töltsd meg nutellával + valami apró dísszel a tetején: vagy egy pár szem apró gyümölccsel, vagy: ha nutellával kened körbe, akkor kókusz reszelékkel szórd meg, ha vanília pudinggal kened meg, akkor csoki reszelékkel...


Persze meglehet, hogy még egyszerűbb ha főzöl vanília pudingot, csoki pudingot és egy kis tejszínhabot nyomsz a tetejére...

2017. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Muffin? :) Beírod hogy muffin alaprecept ,mi unokatesómmal épp az előbb csináltunk

12/L

2017. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi a segítséget :)
2017. nov. 18. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül válassz! Elronthatatlanok és nem kell hozzájuk sütő.


[link]

2017. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
... vagy vegyél kész piskótalapot, kend meg Nutellával, vegyél flakon tejszínhabot és kész!
2017. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!