Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kis méretű fagyasztott hekktör...

Kis méretű fagyasztott hekktörzsek vannak itthon, de nem jó a sütő, hogy készíthetném el?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Lisztbe szórsz egy kis pirospaprikát, beleforgatod a halat, olajba kisütöd. Még finomabb lesz, ha előtte a hekket fokhagymás sós tejbe áztatod pár órát. Jó étvágyat! :)
2017. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi is így szoktuk csinálni serpenyőben, szerintem jobb, mint sütőben sütve.
2017. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Serpenyőbe szoktam én is, kukoricalisztbe rakok pirospaprikát, jól beleforgatom a hekket és bő forró olajba kisütöm.
2017. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig magasfalú serpenyőben sütöm, a kukoricaliszt szerintem is nagyon finom, de sűrű palacsintatésztába forgatva is isteni.

A lényeg, hogy magasan álljon az olaj, hogy a hal kényelmesen elférjen benne, és könnyen meg lehessen fordítani.

Szedd papírtörlőre, ami felszívja a felesleges olajat.

2017. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írták, de ne felejtsd el besózni!:)
2017. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom (én ), hogy azért a sózás, mint fűszerezés, alap mindenkinél :))
2017. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!