Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztható ételek tudtok...

Fagyasztható ételek tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mit lehet lefagyasztani és mit nem. A párom kint dolgozik külföldön és gondoltam hátha van aki ugyan így van. Mindig szoktam neki jó pár féle kaját csinálni neki és lefagyasztani. De hátha van olyan amit még nem csináltam neki?
2017. nov. 25. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit mi rendszeresen fagyasztunk: pörkölt, székely és töltött káposzta, a káposztás tésztához a káposztát, rakott ételek, húsleves szerű levesek, ha marad, akkor főzeléket (sárgaborsót renszeresen, mert az minimum egy 1-1,5 főzés, es igy későbbre is csinalok), ha maradéknak marad, akkor rizst is, de az utána mar nem az igaz, tésztákhoz szószokat (pl bolognai), fasírt, vagdalt, gyümölcs leves es szósz, lecsó, tepsis zöldséges husikat.
2017. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehagytam, de a rakott ételek😍. Kedvencem
2017. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sütik, amikben kevés a víz, pl. zserbó, kókuszgolyó, bejgli, kavart sütik, kalácsfélék, rétes.


Ételekből töltött káposzta, chilis bab, raguk, pörköltek, natúr húsok.

2017. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Töltött paprika, Borsos tokány,
2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!