Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés nélküli gyors sütemények...

Vivien245 kérdése:

Sütés nélküli gyors süteményeket tudnátok mondani? SOS

Figyelt kérdés
2017.11.10-én lesz egy iskolás bálunk,amit a mi osztályunk szervez, és nincs ötletem mit kellene csinálnom süteménynek (kötelező vinni legalább 1 fajtát). Ne legyen túl bonyolult és gyorsan kész legyen. Meg az alapanyagok ne legyenek nagyon drágák.

2017. okt. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kekszes-tejfölös süti sütés nélkül.
2017. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
keksztekercs
2017. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

kókuszgolyó.

Olcsó, finom és gyorsan elkészíthető

2017. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Almáspite-golyó, házi sportszelet


[link]

[link]

2017. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bolti pogácsa átrakva egy üres fagyisdobozba :p.
2017. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk most hoztak összejövetelre egy poénosat: bolti aprócska piskótatallérok közé egy karika banán (kifelé domborodjanak a tallérok, hogy a végén majdnem gombóc legyen), ezt felszúrod fogpiszkálóra, csokiba mártod s opcionálisan még megszórod valamivel, én nem használok bolti cuccokat (úgyhogy saját piskótával fogom csinálni), én csak kókuszreszeléket vagy mandulaforgácsot szórok majd rá.

Roppant dekoratív s elég finom.


Ami már-már túl egyszerű, az a darált dió darált mazsolával összekeverve és golyókká formálva, egyik kedvencem. Kakaó is mehet bele, meg lehet forgatni kókuszreszelékben, darált mandulában.... Nyilván datolyával is működik.


Kókusz alapú golyócskákat is lehet gyártani... Én citromosan szeretem, csokipöttyel a tetején, de túl speciális receptet használok ahhoz, hogy értelme legyen közölnöm, de gondolom, könnyű receptet találni hozzá. Azok is csinosak és jók.

2017. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Citromos álom

Tiramisu

2017. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. okt. 31. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!