Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A mirelit rántott sajt egészsé...

A mirelit rántott sajt egészségtelen?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nyilvánvalóan... mi lenne benne az egészséges szerinted?
2017. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Aki az elsőt lepontozta, aszerint egészséges egy mélyfagyasztott, iparilag előállított, tartósítószerrel-ízfokozóval, telített zsírsavakkal és egyéb szarokkal teli massza, amin van jó kis fehér lisztes panír is és bő olajban kell kisütni, emellett pedig egy kalória-és zsírbomba? :D
2017. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Én az "egészség jegyében" sütőbe szoktam betolni, dehát nyilván így sem túl nyerő, nem is akarom inkább tudni, mi van benne :D Ha ízlik, egyél belőle, ne minden nap, de néha beleférnek az egészségtelenebb dolgok is. Annyi szemetet eszünk, ez is csak egyszerűen egy közülük, szerintem nem rosszabb, mint a mirelit pizza vagy a fagyasztott csirkenuggets.
2017. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A jó édes ***** válasza:
36%
Attól függ - az élelmiszeripar elég sok verzióját ismeri ennek is. A leggagyibbak élvezeti értékre 0-k, de ha már van egy megjelölés, hogy legalább a "Camambert" szintet üti, onnan általában tűrhető. A panír nagyon rossz szerintem minden - épp ezért maga a rántott sajt nem olyan étel, ami mindennapi fogyasztásra javasolt. Ha házilag készítesz hozzá panírt lehet egy fokkal egészségesebb.
2017. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván tiszta egészséges ...

Azt nem tudom miért kell ilyen sz@rokat enni ?

Íze sincs, akkor minek eszed ?

2017. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos elég gyakran eszem ezt: [link]

és mellé salátát szoktam készíteni, és ebből a sajtból olyan 3-4 darabot naponta, mert nincs sok időm főzni

2017. nov. 27. 00:21
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem vmi egészséges kaja, de én is szoktam enni.

Sajna rengeteg ilyen gyorsfagyasztott cuccot eszem, fősuli+meló+háztartás+háziállatok mellett semmi időm nem marad főzni, sokszor szendvicset eszek vagy hazafele veszek vmi pékárut és hazáig be is tolom meg ilyenek.

Így is úgy néz ki egy napom, hogy:reggel kutyák, macskák aztán háztartás és tanulás, max egy óra alvás. Délután 2-re járok suleszba, este 8-9-ig. Hazaérek gyorsan kutyákat leviszem, aztán megyek éjszakára melózni, 10-6-ig, heti 5-6nap. Nem folyamatosan, mert van egy órás szünetem, amikor bemegyek ott van egy hely, ahol szabadidődben ellehetsz, szgép minden, én aludni szoktam.

2017. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

6-7:


Amúgy bántás vagy vicc nélkül próbáljátok ki, hogy nem egyedül éltek, hanem van egy párotok vagy egy családotok (szülők, tesó(k)) és úgy osztjátok meg a feladatokat, hogy valaki mindig főz egy nagyobb adag egészségesebb, normálisabb ételt, amit aztán mindenki ehet.


Nagyon király dolog, higgyétek el.m

2017. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

#8: hetes vagyok. Csak erre a pár évre vagyok külön, amíg fősulin vagyok egy másik városban. Aztán megyek haza.

Tudom, nem vmi jó dolog így élni, de csak pár évről van szó és ha van egy álmom, akkor azt elérem, ha megszenvedem is.

2017. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

9:


Ja hogy fősulis vagy? Akkor azért ne aggód túl ezt a dolgot még. Én is emlékszem abban az időszakban mocsok undorító módon étkeztem. Felsőoktatásba jársz 3-5 évig, aztán utána saját fizud, lakhatásod van 30-50 évig. Majd akkor aggódj, ha utóbbinál is szarul táplálkozol.

2017. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!