Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Felétek szokták a főzelékeket...

Felétek szokták a főzelékeket feltét nélkül enni?

Figyelt kérdés
Milyeneket főzöl és mik a kedvencek?
2010. jún. 1. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A sűrű főzelékeket igen.(Zöldbab,kelkáposzta,borsó) De legtöbbször tojást vagy bundáskenyeret is készítek hozzá.
2010. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én szinte csak feltét nélkül eszem

borsófőzelék,krumpli,lencse,babfőzelék ami kedvenc


párom finomfőzelékért nyig állandóan,de sztem undorito


feltétnek maximum sültvirslit szoktam



szegényen nőttem fel,most már hiába tehetném meg,igy eszem,ezt szoktam meg

2010. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig van szaft, agy midig meg van kérdezve hogy kell-e vkinek feltét. Végül megy a kutyusainknak... Lencse-,bab-,borsó-,zöldség-,spenót,sóska, és tökfőzelék.
2010. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha jut pénz feltétre, akkor nemigen
2010. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán eszek főzelékhez bármit (kenyeret se),nálunk önálló fogás. De van hogy sütök hozzá virslit,vagy fasirtot.
2010. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egy fél grillcsirke meg 3 zsemle a feltét.A főzeléket meg a kutya eszi meg.
2010. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen,kedvenceim:karalábéfőzelék,spenót,sóska,sárgarépafőzi és a favorit a kaporfőzelék:)))
2010. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én 18 éves koromig csak feltét nélkül bírtam megenni minden főzeléket, és a feltétet külön, utána másik tányérból. :)
2010. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor eszem főzeléket feltétlenül.
2010. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig van valami feltét, de ez általában: 1-2 tükörtojás, sült virsli, sült párizsi. Más nem nagyon, mert fasírthoz, sült húshoz inkább a rizs, burgonya köretet szoktuk meg. :)

De én szoktam enni feltét nélkül, sőt a kedvencem a burgonyafőzelék rengeteg savanyú uborkától és semmi bajom nincs tőle, ha értitek... :D

Ami szokott lenni: burgonya,-finom,-lencse,-sárgaborsó,-répa,-vegyes (friss) zöldség főzelék. Heti 1-2x szoktuk főzni.

2010. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!