Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a különbség a hatlapos és...

Mi a különbség a hatlapos és a hókocka lapjai között?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl gyakorlott a sütésben, de nekem elég egyformának tünik a kettö, ezért szeretném, ha segítene valaki tapasztaltabb ember.


Köszönöm elöre is.



2017. dec. 6. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A hatnapos tésztájában zsír van és nem vaj, és nincs benne tojás.

Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy jó lenne a hókocka krémjével is.

2017. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amit én találtam hatlapos receptet, ott abban is vaj van, viszont tényleg nincs benen tojás.
2017. dec. 7. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia elkészítetted? Milyen lett? Elküldhetnéd a receptet ha bevált! :)
2018. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, megcsináltam, és semmi különbség sem volt, a család szerint sem, és tudták, hogy ez teszt, szóval müködik.

Sajnos a receptet elkevertem, de a neten találtam.


Viszont a hókocka hasonló tésztából van, itt van a szalalkális változathoz egy link:

[link]

és itt egy sütöporos:

[link]


Ezek is teljesen egyformák készen, viszont belölük ki tudod találni, mennyi sütöpor kell a hatlaposba.


Megprobálom még megkeresni azt, amit csináltam, de nem biztos, hogy sikerül.

2018. márc. 11. 14:39
 5/6 A kérdező kommentje:

MEGTALáLTAM!


[link]

2018. márc. 11. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem még képekről sem tűnik egyformának. Simán megmondható, hogy melyik melyik.

A hatlapos hat lapból áll, és a tészta állaga, vastagsága is más mint a hókockának.

A krém is más. A hatlaposnál nekem a kedvencem a karamellás pudingos. Kakaós, csokis krémmel még nem is ettem, de az is finom lehet.

A hókocka krémje meg egy vaníliás krém, ami vastagabban van kenve, mint a hatlaposnál.

2018. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!