Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell sonkából milyen...

Csirkemell sonkából milyen ételt készítsek?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem... :( Gondolkodtam azon, hogy rántottába teszem, de úgy nem szeretem igazság szerint. Esetleg van valamilyen jó ötletetek?
2017. dec. 6. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Salátába is jó, végtelen variációs lehetőség.

Roládnak, kis sajtos tejfölös töltelékkel ízlés szerint ízesítve.

Ha sokat akarsz vele bíbelődni, akkor összedarálod (botmixer), keversz hozzá sót, borsot, erős paprikát vagy tetszés szerinti egyéb fűszerek, esetleg apróra összevágott zöldségeket (uborka, paprika, paradicsom, esetleg gyümölcsökkel is lehet kísérletezni), alufóliába betekered (végeit is lezárod), sütőben 160 fokon kb fél óráig sütöd. Hidegen (hűtőből kivéve) könnyen szeletelhető nasit kapsz.

2017. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Tedd apróra kockázva omlettbe, egy kis apróra vágott hagymával, húsos paradicsommal, csípős zöldpaprikával, snidlinggel, esetleg párolt zöldborsóval, kelbimbóval (összevágva) stb (a lehetőségek száma végtelen), meg egy kis reszelt sajttal.
2017. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos-sonkás-tejfölös tésztát is készíthetsz belőle. Gyors, egyszerű, finom.Ha egy kis dinsztelt hagymán átpirítod, úgy kevered össze a tésztával még sokkal finomabb.
2017. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
megpirítod leöntöd carbonara szósszal és öszekevered főtt tésztával, ha nagyon tutira akarod akkor még a sütőben kicsit átsütöd és tuti finom
2017. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Töltött tojás.
2017. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Töltött háromszöget

[link]

2017. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!