Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó, kipróbált hatlapos recepte...

Jó, kipróbált hatlapos receptet keresek (? )

Figyelt kérdés

Hatlapos receptet keresek, de a google teljesen összekevert, rengeteg van, vajjal, margarinnal, zsírral, sütöporos, szalalkális, tojással, anélkül - és fogalmam sincs, melyik lesz jó, mi a különbség az egyes összetevök esetén.


Ezért kérek töletek kipróbált, bevált recepteket.


Elöre is köszönöm!


2017. dec. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
google
2017. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

1# Ezek szerint senki ne írjon ki ide kérdést, sőt mi több, az egész gyk értelmetlen mert a google mindenre megadja a válasz.

Google nélkül is tudom, hogy neked tök felesleges volt ide regisztrálnod.


Bocs kérdező!Egyszer próbáltam, nem sikerült. Abban zsír volt.

2017. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Facen a TUTIRECEPTEK.hu és a RECEPTNEKED.HU oldalon a legjobbakat találod .
2017. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: Legalább olvasnád el a kérdést, mielött beírod az egyetlen általad ismert szót válaszként!!!!


A többieknek köszönöm a válaszát!

2017. dec. 7. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt a receptet használom. Kicsit módosítottam rajta, a krémbe is vajat teszek, úgy 10-15 dekát, és a cukrot karamellizálom, úgy öntöm hozzá és forralom fel a maradék tejet, amibe a lisztes-kakaós keveréket főzöm bele. Holland kakaóport használok.

2017. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!
2017. dec. 8. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!