Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha főzők főzeléket (pl. :...

Ha főzők főzeléket (pl. : lencse, bab, zöldborsó), akkor ezzel (link a leírásban, Na-benzoát) tudom, úgy tartósítani, hogy hűtés nélkül el álljon olyan 3-4 napig [tehát szobahőmérsékleten]?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolom, ami jó a lekvárok tartósításához, az jó a lencse/bab/zöldborsó főzelék tartósításához is. Ill. elég, ha főzés során belerakom (a megfelelő mennyiséget, kb. 100g száraz lencse/bab esetén olyan 0,2-0,3g egy kis kávéskanál csücske), belehintem, VAGY előtte feloldom forró vízben, és azt a vizet hozzáadom, mint összetevőt a főzés során a főzelékhez?


2017. dec. 30. 02:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan 500g száraz lencse/bab esetén 0,2-0,3g (elírtam)
2017. dec. 30. 02:48
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy hintsem bele (és jól keverjem el), mint a sót a végén (mikor már kihülőben van)?
2017. dec. 30. 02:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szobahőmérsékleten nem fog elállni.
2017. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szobahőmérsékleten nem fogelállni, tedd ki az ablakba ha nincs hűtőd.
2017. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Lezárt befőttesüvegbe beleteszed, pár napig simán eláll, ha nem teszel bele lisztes rántást habarást se tejterméket csak simán a zöldség. A na benzoátot hagyd ki,olvass róla, nagyon ártalmas.
2017. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szobahőmérsékleten nem hinném, hogy el fog állni, s pár nap miatt nem csinálnék belőle befőttet (úgy eláll, én nem teszek bele szert, csak kuktában hőkezelem csavaros üvegben, évekig eláll a zöldség is, a gyümölcs is. de főzelékkel még nem próbálkoztam, túl könnyű elkészíteni puha zöldsből. gombapörkölt viszont van eltéve, csak még nincs letesztelve, eláll-e egy évig).
2017. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"Lezárt befőttesüvegbe beleteszed, pár napig simán eláll, ha nem teszel bele lisztes rántást habarást se tejterméket csak simán a zöldség. A na benzoátot hagyd ki,olvass róla, nagyon ártalmas."- Engemet nem érdekel, hogy mit mondanak a tartósítószerekről (szerintem teljesen jók, mivel nem romlik meg az étel így), rakok bele habarást (viszont olyat, hogy csak víz és liszt van a habarásban, tehát NINCS BENNE tejföl, vagy tejes dolog, ill. RAKOK BELE zöldségleveskockát, amiben van tartósítószer. ÉN úgy tudom, hogy tartósítószerrel szobahőmérsékleten is el kéne állnia napokig, hiszen azért tartósítószer. (Hűtve/fagyaszta bármi eláll tartósítószer nélkül)
2017. dec. 30. 22:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a zöldségleveskockában nincs tartósítószer (most megnéztem) a fokhagymakrémben van (azt is szoktam belerakni. [Nyers darált fokhagyma (70%), Ivóvíz, Étkezési só, Finomított napraforgó olaj, Módosított keményítő, Étkezési sav (citromsav), Sűrítőanyag (xantán gumi), Tartósítószerek (kálium-szorbát, kálium-metabiszulfit)]
2017. dec. 30. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!