Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megvan valakinek ez a recept?

Megvan valakinek ez a recept?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy receptet keresek. A créme brulée román változata, a nevére sajnos nem emlékszem. Hasonlóan készül de kicsit mások az alapanyagok.Az interneten fenn volt régebben de azóta nem találom. Ha valaki ismeri,vagy van ötlete,hogy mi a neve annak megköszönném ha megírná.
2018. jan. 4. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Beütöttem a keresőbe: "román créme brulée"... közel 100 féle jött le, most már csak végig kell nézned, melyiket is keresed.


[link]

2018. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
ma 08:04-es: azért meg is nézhetnéd, amit belinkelsz, ugyanis ez MINDEGYIK "créme brulée", de EGYETLEN EGY SEM "román" - hiába adtad be azt is a keresöbe!
2018. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Az miért az én hibám, ha azt ütöttem be, amit kért, és románul nem tudok.

A jószándék vezérelt, azért pedig nem szokták a másikat bántani.

De úgy látszik, nálatok nincs jó modor!

2018. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
16,07-es! Honnét tudod, hogy az nem a román créme brulée? Ha te ismered, akkor pedig miért nem rakod ide a receptet?
2018. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért összeveszni nem kell miatta :)

1-es köszi, próbáltam már így keresni egy csomószor de egyik se az.(Egy magyar blogon olvastam úgy 1 éve és sajnos nem írtam le, és azóta meg sehogy sem találom...)

2018. jan. 5. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

"16,07-es! Honnét tudod, hogy az nem a román créme brulée? Ha te ismered, akkor pedig miért nem rakod ide a receptet?"


A NEM ROMÁN receptet ismerem és a belinkeltekben az eredeti, nem román recept van. ÉN ugyanis végignézem öket - egyenként megnyitottam. Emellett a legtöbb "román" a keresésben - nem a képkeresésnél, hanem a szövegesnél - nem a román nemzetiségre utal, hanem a román= regény szóra.

2018. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezö: milyen különbségre emlékszel?
2018. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
66 %-os; egyetlen belinkelt recept sem románul van - szóval erre NE hivatkozz!!
2018. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az egyik fő különbség amire emlékszem: sütőben kellett sütni de nem kis tálkákban mint az eredetit,hanem az egészet beleöntötték egy nagy tűzálló lábasba,amiben először karamellt pirítottak.
2018. jan. 5. 17:45
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező szerintem csináld meg az eredetit kevesebb gondod lesz vele :D
2018. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!