Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Corn dog sütés kevés olajban?

Corn dog sütés kevés olajban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Corn dog-ot akarok sütni holnap a húgomnak. Az a "bajom" vele,hogy nagyon soknak tűnik az olaj amiben sütik. (A videón amit néztem legalább 1 liter)

Tanácsot szeretnék kérni attól aki sütött már hasonlót,hogy ha kevesebb olajban sütöm akkor is átsül-e rendesen?(Természetesen nem 1-2 evőkanálnyira gondoltam hanem úgy 3-4 dl- re.)


2018. jan. 5. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Max.ha magasabb az edény fala,és kisebb úgy lehet kevesebb.Ez az egyetlen megoldás amire gondolni tudok,mert ezt a fajta ételt tényleg nem lehet nagyon kevés olajjal megsütni.

Ui:Nem sütöttem még,de ha logikusan elgondolod,akkor a kisebb magasabb falú edény hamarabb feltöltődik olajjal így lehet,kevesebb is elég.Szóval keress egy pici edényt,amibe beleférhet a corndog és azt a kis edényt töltsd fel 4 deci olajjal.

Bocs,ha túlkomplikálom,de remélem segítettem.:)

2018. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értettem ,köszi a tippet kipróbálom így :)
2018. jan. 5. 20:14
 3/3 molart válasza:
100%
Szerintem ahogy olvastad próbáld ki ne félj tőle ha vigyázol biztos hogy finom lesz. ;)
2018. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!