Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » örülök ha olvasod és válaszols...

SegítségHun kérdése:

örülök ha olvasod és válaszolsz erre a kérdésre! Minden praktikákat ismersz a konyhában könnyen? ÉDESSÉG-re gondolok valami igazán könnyüre gondolog!

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél sütni? :)
2018. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Őőőő, ha könnyű édesség recepre gondolsz, akkor a mikrós piskóta és a brownie alap recept.


De ha kevés összetevős sütire gondolsz, akkor az érett banán+zabpehely (+ TOJÁS OPCIONÁLIS) kekszként kisütése a legegyszerűbb.

2018. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Millióféle pár perces édességet ismerek, nyersvegán, ketogén, szinte kalóriamentes, bármi, így általánosan viszont nem tudok sokat mondani.

Nekem a könnyű édesség az, hogy felverek egy tojást valamilyen ízesítéssel (csoki, gyümölcs vagy csak citrancs és vanília, édesíteni persze kell). Akit zavar a nyers tojás, annak ez nem játszik, én eléggé tisztában vagyok vele, mit csinálok.

2018. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
*bocsánat! Caps Lock beragadt... -.-
2018. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gesztenyegolyók hozzávalók : csoki és gesztenye

elkészítése: olvaszd meg a csokit és a gesztenyéből csinálj kis gömböket majd a gesztenye gömböket forgasd bele a csokiba hagyd hűlni vagy tedd hűtőbe és kész!

Egyszerű de nagyon finom! Ha estleg nem ilyenekre gondolsz akkor írd meg! Köszi

2018. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kekszed otthon, vajazd meg, szórd meg kakaóporral és cukorral tapassz össze kettőt és eheted a gyors édességet, de gyorsan kész egy tejbegríz is, vagy palacsinta.
2018. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érett banán egy kanál kakaóporral elkeverve, kedvenc csokipudingom.
2018. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Na, amit én írok, attól lehet, hogy némelyeknek felfordul a gyomra, de szerintem marha jó. :D


Egy banánt felkarikázol egy tányérra, kanalazol rá baracklekvár, vastagon mehet rá tejszínhab, és ezt még jól megszórni cukrozott kakaóporral. Ha hirtelen megkívánom az édességet, és senki nem látja, akkor mindig ezt eszem. :D

2018. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nosaltyn sok jó recept van.
2018. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kókuszgolyó ez a legkönyebb!😊
2018. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!