Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssek? Sziasztok szeretné...

Mit süssek? Sziasztok szeretnék sütni valamit de nem tudom hogy mit (liszt, tojás, élesztő, cukor az van itthon, sütőpor is van) Sose tudom hogy mit süssek .

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kevert sütit.


2 bögre liszt

1 bögre cukor

1 vaníliás cukor (ha van)

1 tojás

pici olaj

1 sütőpor

tej (nekem ez változó)


Én nem szórakozok, ezeket mind összeöntöm, robogéppel keverem és folyamatosan annyi tejet öntök hozzá, hogy se ne sűrű se ne tökfolyós legyen.

Bele mehet alma (faháj), csokidarabok, mazsola, körte, mandula, dió... amid van otthon.


150 fokos sütőpben tűpróbáig sütöd.

2018. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kelt tésztás variációk: kakaós vagy fahéjas csiga, ostoros kalács, pogácsa, fánk

Vagy készíthetsz valamilyen kevert sutit, muffint (utóbbira annyi variáció van mint égen a csillag, lehet csokis, gyümölcsös, sima kakaós, fahéjas, banános, kókuszos stbstb.)

2018. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap ahogy a lányommal dédinél voltunk, piskótát sütött épp. Legközelebb én is azt fogok :)
2018. febr. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a neten vannak olyna oldalak, ahová beírod a renddelkezésre álló alapanyagokat, és az alapján javasol megvalósítható recepteket
2018. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!