Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Frankfurti levest kelbimbóval...

Frankfurti levest kelbimbóval is lehet készíteni kelkáposzta nélkül?

Figyelt kérdés
Ma mondtam a férjemnek hozzon kelkáposztát a boltból a frankfurti leveshez. Erre haza állít egy csomag kelbimbóval. Azzal is el lehet készíteni?

2018. febr. 12. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többször csináltam, szerintem még jobb is, de semmi esetre sem rosszabb. Csak vágd karikákra a kelbimbót, akkor jó lesz.
2018. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam már maradék kelbimbóból, jó lett. Főzd csak meg, ha a férjnek nem ízlik, legközelebb rendes kelkáposztát vesz!
2018. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. febr. 12. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon finom lesz. Bárcsak tudnál priviben küldeni egy tányérral.
2018. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk így szokás csinálni. Dédi is Mama is anyu is meg most már én is. Mi egészbe főzzük bele a kelbimbókat. Sokáig azthittem, hogy tényleg ez a frankfurti leves és nem tudtam mit eszem mikor a kelkáposztásat valahol elém tették. Egyszóval tuti jó lesz csináld nyugodtan.
2018. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Nagyon finom volt. :)
2018. febr. 13. 06:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen imádjuk vele. Semmivel nem más, mint a kelkáposztával készített.Valójában olyan is , mint egy picurka kelkáposzta.

A fagyos meg pláne jó, mert nem kell megpucolni a külső leveleitől, így 100 %-ban hasznosítható.Én negyedekbe szoktam vágni, de ez teljesen mindegy, karikázva is tökéletes.

2018. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Jaj de tipikus ferj! :DDDDD
2018. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!