Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegszendvics villanysütőben?

Melegszendvics villanysütőben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy ritkán csinálok melegszendvicset, eddig mindig úgy csináltam, hogy kenyeret megpirítottam, rákentem a kencét, be a mikróba grill funkción.De pirítás nélkül villanysütőben is kivitelezhetem?

Csak azért röhejes a kérdés, mert "csak" 16 éve főzök-sütök, háztartást vezetek (holnap pl. szarvasoldalas lesz), de ebben a melegszendvics dologban elakadtam, ha ciki, ha nem.

Köszönöm aki válaszol.

Meg ha oké a villanysütőben, melyik funkción süssem?


2018. febr. 24. 21:14
 1/5 anonim válasza:
A készre ként szendvicset 230 fokra teszem nem légkeverésre és amikor úgy látom kész, kiveszem. Ennyi. De ha elő van melegítve elég 180fok
2018. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

A normális melegszendvics sütőben készül, nem mikróban.

A sütőben meg fog pirulni és sokkal finomabb lesz. Nem ismerem a villanysütők funkcióit, teljesen normál módon süsd meg közepes hőfokon, míg a sajt rá nem pirul.

2018. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ.

Tiszta gáz egy ilyenen elakadni, de ez van. :)

2018. febr. 24. 21:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, volt talán melegszendvicssütőm, de valahol elkeveredett, , venni meg azért nem vettem, mert talán egy évben egyszer csinálok.

Csak mára már végképp nem volt vacsiötletem.

2018. febr. 24. 21:26
 5/5 anonim válasza:
#1 vagyok. Nem gáz, én se tudtam mindig. Amióta villanysütőnk van úgy csinálom. De nagyon könnyű rászokni a melegszendvicsre, nálunk szinte minden napos sláger
2018. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!