Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzni való B krumplit meg...

Főzni való B krumplit meg lehet sütni, hogy normál állapota legyen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Normál állapota a gázoknak van.

Mindenesetre finom sült krumpli sosem lesz főzni való krumpliból.

2018. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
A legjobb sült krumpli a föznivalóból lesz!
2018. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Én sütöttem már nagyon jó sültkrumplit főznivalóból, és a sütnivalóból is lett már szottyos sz**. Sőt, főzve is volt már rossz a főznivaló, és sütve is a sütnivaló. Meg a jelzés nélküli, sima hálós krumpli, meg az otthon termett krumpli is lehet jó vagy rossz, akár főzöd akár sütöd.

Én sütöttem már rengetegszer főznivalóból, azt nem mondom, hogy a legjobb, de simán meg lehet csinálni jóra.

Ha biztosra akarsz menni, akkor vágd nagyobb darabokra vagy kockára, főzd meg, és utána sütheted akár olajban, akár kevés zsíron, akár tepsiben zsiradék nélkül. Jó lesz.

2018. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem nagyon ettetek még finom sültkrumplit, mi? :)
2018. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
A legjobb sültkrumplit a sütés előtt megfőztem, feldaraboltam negyedekre megfőztem utána sütöttem, igen jo volt csak időigényes
2018. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!