Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a hekkfilét átforgatom...

Ha a hekkfilét átforgatom paprikás lisztben és sütőben sütöm ki, akkor elfogadható eredményt kapok?

Figyelt kérdés
Valójában a célom az olajban sült paprikás lisztes hekk (amit a sütödék is árunak). Most van otthon hekkfilé, ezt olajban azért nem akarom kisütni, mert attól tartok, hogy szétesik. Próbálta már így valaki paprikás lisztes panírral sütőben kisütni a hekkfilét? Hogy érhetném el a paprikás hekktörzshöz hasonló ízt?
2018. márc. 20. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi az elfogadható.

Nem lesz olyan, mint olajban sütve.

2018. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sütőben jobban kiszárad a hal.
2018. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És olajban valóban szétesik a filé? Olvastam, hogy ha forró olajba teszem, akkor kisebb az esélye a szétesésnek.
2018. márc. 20. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom segít e, de én eddig a kolbászt mindig olajban sütöttem. Aztán egyszer gondoltam egyet és alufóliába csavartam és betettem egy mini grill sütőbe.

Aztán húsokkal is kipróbáltam, de ott egy idő után ki kell nyitni a fóliát és úgy tovább pirítani.

Eszméletlenül jók így a kaják.

Talán hallal is működne.

2018. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, bár nincs otthon mini grillsütőm, de lehet elgondolkozok, hogy beszerzek egyet.
2018. márc. 20. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ajánlani tudom a beszerzését, egészen más ízvilágot kapsz eredményül. Fagyasztott pékáruk sütéséhez is tök jó,

héjában sült burgonyához is....


Én végül is a kevesebb, vagy teljesen olajmentes ételek készítése miatt vettem, és abszolút bejött.

2018. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsi olajban süsd, és az olaj forró legyen, mert ha hideg az olaj akkor csak ázik benne és szétesik.
2018. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!