Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig áll el az omlett?

Meddig áll el az omlett?

Figyelt kérdés

A barátomnak szeretnék meglepi húsvéti reggelit csinálni, a sajtos onlettet már holnap délben megcsinálnám és másnap reggel ennénk meg.

Ugye az még fogyasztható 1 nap után?

Hűtőben lenne addig természetesen.



2018. ápr. 1. 01:37
1 2
 1/12 Saku14 ***** válasza:
100%
Hat nem tudom , de en frissen keszitenem el .. Ha meg hutobe teszed takard le vagy tedd egy ilyen dobozba amit belehet tenni a hutobe es van teteje
2018. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
amíg meg nem romlett
2018. ápr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább valami mással lepném meg a barátomat. Előző napi, újramelegített sajtos tojás... brr. És még jó arcot vágva kötelező megennie, különben sértődés, vagy pityergés lesz. Hát te tudod. Megromlani mindenesetre nem fog, ha hűtőben tartod.
2018. ápr. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Juj, ne már.

Mosogatással együtt 10 perc alatt megvan.

2018. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudod reggel?


Ha nem akarsz zörögni esetleg hogy másokat felkelts akkor este vedd elő a serpenyőt tányért villát stb...

Tojást sajtot reggel kiveszed a hűtőből és kész

2018. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg két-háom napig is "eláll", "fogyasztható" csak éppen jó nem lesz - mármint ízre meg állagra.


Az omlett tipikusan olyan étel, ami csak frissen élvezhetö, viszont cserében pár perc alatt elkészül.


A helyedben összekészítenék hozzámindent este - serpenyö, tányér, evöeszköz, stb a pultra, a tojást felütni, a sajtot lereszelni fél perc, mire a zsiradék felforrósódik, addigra megvan.


Ha elözö napi, felmelegített olmettet adsz neki, akkor azt lehet, hogy udvariasságól megeszi, és ugyan meglepetés lesz számára, de csak rossz értelemben véve.

2018. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Nem romlik meg, de én se szívesen enném meg... Frissen az igazi!

2018. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oks akkor maradok a frissen keszitesnel. Koszi
2018. ápr. 1. 09:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es, igaz és ez minden elkészített ételre vonatkozik, vagyis a letakarás.
2018. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
meglepi masnapos omlett, akkor milyen mikor atlag reggrlit csinalsz?:D
2018. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!