Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell filé rosszul...

Csirkemell filé rosszul feldolgozva?

Figyelt kérdés

Van egy menüs hely ahonnan rendszeresen ha csirkét hozok olyan állapotban van, hogy látszatra szép, de valójában a panír alatt olyan mint amit megrágott a kutya, nem homogén rendes filé, mint amit a boltban vesz az ember. Mintha nem lenne kivágva belőle az aminek a kukában a helye. Van ahol "inas", rágós, el se lehet vágni, van rajta valamilyen hártya.


Szeretném nekik megfogalmazni ezt a problémámat, csak nem tudom hogy ennek a jelenségnek mi a pontos megnevezése. Feltételezem csak figyelmetlenség, mert amúgy finoman főznek és más ételüknél nem tapasztaltam ilyen hiányosságot.



2018. ápr. 19. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

:D :D :D

Ennél már csak egy jobbat hallottam, mikor előttem egy csaj mondta a hentesnek, hogy olyan csirkemellet adjon, ami nem zsíros. :D :D :D

2018. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Csirkemell volt. Sehol máshol, másik menüs helyen sem tapasztaltam ezt a dolgot csak náluk, ezért mertem így rákérdezni, de hát jól el lett túlozva egy-két válasz...

Én azt gondolom, hogyha az ember egy csirkemellet nem tud rendesen elvágni mert nyúlik rajta valamilyen hártyaszerű dolog és olyan állaga van ami nem megszokott az tuti nem az én finnyásságomnak köszönhető. Persze már megszoktam hogy ezen az oldalon a válaszolók többsége mindentudó és mindenevő. Szóval köszönöm a 9. válaszolónak a válaszait.

2018. ápr. 19. 19:21
 13/15 anonim ***** válasza:
95%
Szívesen, bár privátban jobban szeretek válaszolni, pont ezért, az okoskodó ostobák miatt, akik csak infantilisen röhögni tudnak... pedig sírnának, ha fel tudnák fogni a dilettánságuk mértékét.
2018. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19%

Érted egy hentesnek akarja megmagyarázni, hogy inas a csirkemell.

Sírok. :D

2018. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Számomra az "inas" idézőjelbe téve azt jelenti, hogy pontosan nem tudom mi az, nem feltétlenül ín, de valamilyen hártya ami engem zavar. Ennyi.
2018. ápr. 19. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!