Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készíted vagy készítetted...

Hogy készíted vagy készítetted valaha a virslit?

Figyelt kérdés
Én mindig is mikróztam, de most áttértem a vízben főzésre és rájöttem, hogy sokkal finomabb így. Szoktam néha még grillsütőben is sütni, még az is jobb, mint a mikrós
2018. júl. 10. 10:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Fórró zsírba sűtöm😝😋
2018. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
76%
Csapból engedek forró vizet belerakom pár percre és ennyi. Kerti grillezésnél tűz fölé tartva sütöm
2018. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
na olyanról még nem hallottam :D
2018. júl. 10. 10:44
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
A mikróban elkészített kajánál szerintem kb. minden jobb.. Én egy tálba teszem a virslit, forralok vizet és amikor felforrt nyakon öntöm vele és megvárom, amíg felmelegszik, hiszen főzni már nem kell (legalábbis azt a fajtát, amit én szoktam nagy ritkán enni).
2018. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikróba csak melegíteni jó a már elkészült kaját.

Virslit én mindig is tűzhelyen főztem forróvízbe, mikrózni soha nem mikróztam.

Amikor grilleztünk és maradt kevés faszén akkor grillezni szoktam mert így nem tart kb semeddig. Persze lehet elektromos grillezőbe is grillezni de az szerintem már nem olyan jó.

Sokan sütni is szokták zsírban vagy olajban, de én úgy nem szeretem.

2018. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Mikróban csak sütni szoktunk, főzni max. én zabkását, de olyat nem eszem évi egynél többször... Ja és zsenge kukoricát, azt mindig mikrózzuk, mert egyenként esszük és sokkal egyszerűbb berakni pár percre.


Nos, amikor még ettem virslit, akkor nem volt mikrónk, de ez mindegy is. Megfőztük vízben és mustárral, kenyérrel ettük. A zsenge kis baromfivirsli volt a kedvencem.


De ahogy belegondolok, időzavarban vagy lustán azért tuti volt mikrózás is. Nem volt vele gond, a virsli eleve egy enyhe ízű cucc, én a sok mustárt szerettem inkább rajta...

A mikrós dolgok nekem mindig finomak, csak túl energiapazarló és lassú s ahogy írtam, főzni nem igazán szoktam benne .

2018. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Felkarikázom, és dijoni mustár hozzáadásával pirítgatom. Ez megy feltétnek főzelékre. A másik a leveles tésztában sütött virsli amit szeretek. Simán főzve nekem túl snassz.
2018. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Serpenyőben kis olajon kisütöm.

Esetleg nyárson megsütöm, de az ritka alkalom.

2018. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

Azt hittem rosszul olvasom.

A virsli már el van készitve , csak melegiteni kell.

2018. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Forrásban levő vízbe dobom, amikor ismét beindul a forrás, már veszem is ki.

Vagy pedig egyik oldalát keresztbe bevagdosom, és olajban sütöm meg. Szépen szétnyílik, mint a kakas-taréj, így is szeretem.

2018. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!