Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok írni valami jól...

Tudnátok írni valami jól bevált ázsiai receptet?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Van egy receptem, sörtésztában sült csirke valami kencével, de elő kell keresnem, de most nem érek rá. Nem a szezámmagos csirke, de hasonló, este megkeresem.
2018. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jól hangzik :) köszönöm :)
2018. júl. 20. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

No megtaláltam neked, de rosszul emlékeztem ez nem sörtésztás. Viszont ezzel panírral és a mázzal isteni, én már több vendégemnek is elkészítettem, és mind agyon dicsérték.


[link]


És itt van alább még egy másik, ami közben a kezembe került a jegyzeteimből, amit már szintén elkészítettem. Na most itt ez a sütőporos dolog amin én változtatnék valamit, vagy óvatosabban kell bánni vele, vagy inkább lisztbe keverni egy keveset és abba forgatni. Mert ahogy írja, hogy sütőporba... igazán ropogós lett tőle, de nekem csípte a nyelvemet. Viszont a szósz hozzá zseniális.


[link]

2018. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) ment a zöld.

Ki fogom próbálni a recepteket.

2018. júl. 20. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Google nálatok nincs bekötve?
2018. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
#5. Te meg azért ülsz a gyk előtt, hogy pazarold az idődet felesleges válaszra? Képzeld nekem is a már kinyomtatott, lefűzött gyűjteményemből kellett kikeresnem a pontos nevét, csak így találtam meg a neten. Ugyanis számtalan Ázsiai recept van, de nem árt néha az ajánlás attól aki már kipróbálta. Ugyanis a netes receptkönyveket is csak hétköznapi emberek szerkesztik, és sokszor írnak hülyeségeket. A kérdés meg úgy szólt, hogy "jól bevált" .
2018. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Arról, hogy ki mennyire életképtelem nem én tehetek.

Innen megcsinálni valami receptet ezerszer nagyobb zsákbamacska, mint guglis találatokat. De értelmes embernek ezt nem kell magyarázni.

2018. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor örülj neki,hogy te értelmes vagy :)
2018. júl. 20. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!