Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Két napja van a hűtőben a...

Két napja van a hűtőben a spagetti. Szerintetek még ma jó? Ti megennétek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
De, mindegy.
2018. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Nem azért vett el mert tudok főzni vagy sem, hanem mert szeret. Téged lehet csak azért vették el.
2018. júl. 27. 17:07
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A legtöbb étel 3-4 napig áll el, de érdemes alaposan átforrósítani, mielőtt megennéd. Ha mégis elkezdett szaporodni benne valami, akkor jó eséllyel kipusztul a nagyja, a többit meg elintézi az immunrendszered. Másrészt ha megromlott, akkor melegítés közben jó eséllyel felerősödik a rossz szaga, és időben észreveszed.


Persze, a felmelegített étel nem mindig olyan finom, mint a friss, de nem lehet mindig pontosan belőni, hogy mennyi fog elfogyni, a maradék kidobása meg pazarlás. Ha van is valakinek annyi pénze, akkor is fölösleges plusz környezetterhelés.

2018. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

9-es:

Van, aki aházasságot két egyenrangú ember társas szövetségeként fogja fel, nem pedig mint te, egy ebntlakó ingyencseléd felfogadásaként.


Döbbenet,mi?

2018. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő alatt nem szokott megromlani, de azért összeszáradhat meg minden, tésztát sosem teszek el. De ha a férjednek elég gusztusos, egészségére!

Ha a 2 nap hűtő előtt kint volt egy csomót, az persze már más. De akkor is érezhető rajta, hogy már nem jó, normál érzékszervekkel s nem extrém érzékeny szervezettel nem szokott gond lenni.

2018. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elfogyasztotta, tegnapelottrol maradt egyébként. Vetettem egyből a hűtőbe. Nekem pl. Extrém érzékeny a szervezetem, nekem lehet gond lenne, de a férjemnek biztos nem lesz, atmelegitettem neki, és meg ette. Köszönöm a válaszokat. Nem fogok mindennap főzni, ha maradt pl. Tegnaptól, vagy tegnapelöttről egy csomó.
2018. júl. 27. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!