Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elég a hordozható főzőlap, ha...

Elég a hordozható főzőlap, ha nem tervezek nagy főzőcskézéseket?

Figyelt kérdés

A felújítás alatt lévő lakásomban elég kicsi a konyha, a tűzhely-munkapult-mosogató hármasra alig több, mint 2 méter jut, emiatt a beépített főzőlapot kihagynám, helyette hordozható, 2 rózsás indukciós főzőlapot használnék. Így lehetne nagy munkapultom, főzni meg akár az asztalon is tudnék.

Ti látnátok ennek hátrányát egy huszonéves férfi esetében? Elég bizonytalan vagyok, sosem láttam még tűzhely nélküli konyhát a kolin kívül.

Válaszaitokat köszönöm!



2018. júl. 27. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

Még annyit, hogy leteheted a konyha kövére, vagy ha az nincs, akkor beszerzel egy nagy tányért, vagy burkoló-kerámia lapot. erre tedd, nem kell izgulni a tűz lehetősége miatt sem.


Ez a kihívás, nem az ötven négyzetméteres, négymillából berendezett konyha.

2018. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyet is kapni, ha nem akarsz 60 cm-t beáldozni a konyhából a tűzhelynek: [link]
2018. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Az indukciós lap működésével tisztában vagyok, azzal nincs gond.

Eladással nem számolok, a konyha szétverése pedig elég túlzás lenne, csak a pultot meg a szekrényt kéne átszabatni kicsit.

Néztem én is a beépíthető duplákat, de az egymás mögötti kialakításnál nem férnék hozzá a hátsó edényhez, keresztben beépítve pedig megintcsak elveszik a helyem.

Annyira nem lettem leszavazva, maradok a hordozhatónál.

2018. júl. 29. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!